16 52.23508252128406 19.623339762401088 1 1 3000 1 https://zszychlin.eu 70 1
theme-sticky-logo-alt

I miejsce dla Zespołu Szkół w Żychlinie w Turnieju Siatkówki Plażowej

W dniu 20 czerwca 2026 r. uczniowie ZS Żychlin uczestniczyli w III Projekcie Plaża- Turniej Siatkówki Plażowej – kategoria miksty szkolne. Zespół Szkół w Żychlinie reprezentowały dwie drużyny: Julia Kotecka, Szymon Kotecki i Weronika Jakubowska, Kacper Wojtalewicz. W Turnieju uczestniczyło 8 drużyn. Spotkanie finałowe rozegrane zostało między drużyną ZS Żychlin – ZS nr 3 im. W. Grabskiego w Kutnie.

Klasyfikacja końcowa:

  1. ZS Żychlin
  2. ZS nr 3 Grabski
  3. I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w Kutnie  
Poprzedni post
AWANS DZIEWCZĄT  DO FINAŁU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ