24/06/2026
I miejsce dla Zespołu Szkół w Żychlinie w Turnieju Siatkówki Plażowej
W dniu 20 czerwca 2026 r. uczniowie ZS Żychlin uczestniczyli w III Projekcie Plaża- Turniej Siatkówki Plażowej – kategoria miksty szkolne. Zespół Szkół w Żychlinie reprezentowały dwie drużyny: Julia Kotecka, Szymon Kotecki i Weronika Jakubowska, Kacper Wojtalewicz. W Turnieju uczestniczyło 8 drużyn. Spotkanie finałowe rozegrane zostało między drużyną ZS Żychlin – ZS nr 3 im. W. Grabskiego w Kutnie.
Klasyfikacja końcowa:
- ZS Żychlin
- ZS nr 3 Grabski
- I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w Kutnie





