16 52.23508252128406 19.623339762401088 1 1 3000 1 https://zszychlin.eu 70 1
theme-sticky-logo-alt

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w Zespole Szkół w Żychlinie

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,

Z wielką radością informujemy, że dobiegł końca rok szkolny 2023/2024 w Zespole Szkół w Żychlinie. Był to rok wyjątkowy pod wieloma względami, pełen wyzwań, sukcesów i ważnych wydarzeń.

Jubileusz 75-lecia Szkoły

W tym roku nasza szkoła obchodziła swoje 75-lecie istnienia. Z tej okazji odbyła się wiele uroczystość, w których uczestniczyli zarówno obecni uczniowie i nauczyciele, jak i absolwenci oraz przyjaciele szkoły. Wspominaliśmy początki naszej placówki, jej rozwój oraz osiągnięcia na przestrzeni lat. To była doskonała okazja do wspólnego celebrowania historii i tradycji Zespołu Szkół w Żychlinie.

Remont Sali Gimnastycznej

Z dumą informujemy, że zakończył się remont naszej sali gimnastycznej. Modernizacja obejmowała wymianę podłogi, odnowienie ścian oraz instalację nowoczesnego oświetlenia. Teraz sala gimnastyczna jest nie tylko bardziej funkcjonalna, ale również estetyczna, co z pewnością wpłynie na komfort i bezpieczeństwo podczas zajęć wychowania fizycznego oraz szkolnych wydarzeń sportowych.

Prace Budowlane Przy Boisku Szkolnym

Aktualnie trwają intensywne prace budowlane związane z modernizacją boiska szkolnego. Nowe boisko będzie wyposażone w nowoczesną nawierzchnię, co umożliwi jeszcze lepsze warunki do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Z niecierpliwością czekamy na zakończenie tych prac, które planowane jest na początek przyszłego roku szkolnego.

Nowe Projekty

Nasza szkoła nieustannie się rozwija i planuje realizacje kolejnych projektów, które mają na celu podniesienie jakości nauczania oraz komfortu uczniów. W przyszłym roku planujemy m.in. wprowadzenie nowych programów edukacyjnych, organizację dodatkowych zajęć pozalekcyjnych oraz dalsze inwestycje w infrastrukturę szkolną.

Podziękowania i Życzenia

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za ich zaangażowanie i ciężką pracę w mijającym roku szkolnym. Dziękujemy również rodzicom za wsparcie oraz nauczycielom za ich trud włożony w edukację młodzieży. Życzymy wszystkim udanych wakacji, pełnych odpoczynku i radości. Do zobaczenia we wrześniu!

Z poważaniem, Dyrekcja i Nauczyciele Zespołu Szkół w Żychlinie

Współdziel:
Poprzedni post
Zakończenie roku szkolnego
Następny post
Rekrutacja 2024/2025
Skip to content