16 52.23508252128406 19.623339762401088 1 1 3000 1 http://zszychlin.eu 70 1
theme-sticky-logo-alt

Zakończenie klas maturalnych

W piątek 28.04.2023 r. o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. Serdecznie zapraszamy ! Ceremonia zgromadziła liczne grono nauczycieli, rodziców oraz zaproszonych gości.

Podczas uroczystości, absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia szkoły oraz nagrody za osiągnięcia w nauce i innych dziedzinach. Wśród nagrodzonych byli m.in. laureaci konkursów szkolnych oraz osoby, które wyróżniły się aktywnością na rzecz szkoły i społeczności lokalnej.

W swoich przemówieniach, dyrektor szkoły oraz nauczyciele podkreślali znaczenie edukacji i pracy uczniów, a także życzyli absolwentom powodzenia w dalszej drodze życia. Rodzice i przyjaciele nie kryli wzruszenia, gratulując swoim bliskim osiągnięć i życząc im sukcesów w przyszłości.

W części artystycznej uroczystości zakończenia roku szkolnego, uczniowie klas zaprezentowali swoje talenty i umiejętności artystyczne. Wśród prezentacji artystycznych, można było usłyszeć piękne wykonania utworów muzycznych w różnych gatunkach muzycznych, od klasycznych po współczesne hity. Wszyscy artyści wykonali swoje prezentacje na najwyższym poziomie, a ich występy wzbudziły ogromny aplauz i owacje. Była to wspaniała okazja dla uczniów, aby zaprezentować swoje pasje i zainteresowania, a także udowodnić, że osiągnięcia artystyczne są równie ważne, jak sukcesy w nauce.

Uroczystość . To niezapomniane wydarzenie na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników i z pewnością będzie stanowić motywację dla młodych absolwentów do dalszego rozwoju i osiągania swoich celów.

Współdziel:
Poprzedni post
Mobilność na Litwie w ramach projektu „THE MORE VARIETY THE BETTER SOCIETY”
Następny post
Zajęcia laboratoryjne w Cukrowni
Skip to content