16 52.23508252128406 19.623339762401088 1 1 3000 1 https://zszychlin.eu 70 1
theme-sticky-logo-alt

Andrzejki

Andrzejki to jedno z najbardziej oczekiwanych świąt w polskiej tradycji, pełne tajemniczych wróżb, magii i radości. W naszej szkole również nie brakuje okazji do świętowania tego wyjątkowego dnia, tworząc atmosferę pełną integracji i wspólnoty.

Andrzejki to nie tylko czas magicznych wróżb, ale także okazja do czerpania z bogatej tradycji ludowej. W noc z 29 na 30 listopada uczniowie na całym świecie podejmują się różnego rodzaju obrzędów, wierząc, że przynoszą one szczęście i ujawniają przyszłość.

W naszej szkole Andrzejki to nie tylko zwykłe święto – to prawdziwa uczta wróżb, kolorów i radości. Tradycją w naszej szkole jest organizacja Andrzejek, które są prawdziwym spektaklem barwnych postaci, od czarownic po rycerzy i postacie z baśni.

W trakcie andrzejkowych obchodów nie brakuje konkursów i zabaw, które sprawiają, że uczniowie czują się jeszcze bardziej zintegrowani. Konkurs na najlepszy strój andrzejkowy to zawsze moment śmiechu i twórczej ekspresji, a quiz o tradycjach andrzejkowych to okazja do podzielenia się wiedzą na temat tego magicznego święta.

Obchody Andrzejek w naszej szkole to niepowtarzalna okazja do wspólnego świętowania, tworzenia niezapomnianych chwil i integrowania społeczności szkolnej. Niech ta magiczna noc zawsze przynosi nam radość, śmiech i dobre wróżby na kolejne dni!

Współdziel:
Poprzedni post
Pierwsza pomoc
Następny post
Mikołajkowa wycieczka do Torunia
Skip to content